Visa gymnasium.se som: Mobil

Sveriges populäraste program under 2017

Populära Program under 2017

Senast uppdaterad: 05 apr 2018

Du kanske också är intresserad av:

Senast uppdaterad: 2019-03-18

De populäraste gymnasieprogrammen 2018

Varje månad har gymnasium.se över 300 00 besök. Dessa gymnasieprogram var de mest sökta i vår söktjänst under 2018! Vill du läsa mer om vilka program och inriktningar som var populärast bland våra besökare under 2018 så har vi sammanställt allt i årets Gymnasiebarometer. Där kan du även läsa om vår besöksstatistik, tips på hur du kan använda gymnasium.se för att locka fler elever, digitala trender ...
Läs mer
Senast uppdaterad: 2019-10-24

Materialspecifikationer gymnasium.se

Hur stor ska bilden vara? Lång, kort eller mittemellanlång text? Här har vi samlat samtliga dokument som beskriver våra tjänster och de material som vi behöver få av er för att kunna leverera så bra resultat som möjligt.  Videoreportage Elevreportage Panorama Sidobanner Footer Sponsrad artikel Sponsring av söket Sponsring av sektion Sponsring av förstasidan Sponsring av meritvärde Sponsring a ...
Läs mer
Senast uppdaterad: 2018-04-13

Är ni redo för GDPR?

Den 25:e maj 2018 börjar den nya EU-förordningen för datasäkerhet – GDPR, att gälla. Därför vill vi på gymnasium.se dela med oss av vår syn på GDPR. Hur kommer ni som kunder att påverkas? Vi ger er våra 6 bästa råd för att ni ska vara förenliga med GDPR. Vi på gymnasium.se ser GDPR som en positiv och viktig utveckling av personuppgiftslagen (PUL).
Läs mer
Så funkar det

Hitta en gymnasieskola du är intresserad av


Gör en intresseanmälan


Skolan kontaktar dig med mer information

Medlemslogin